CS | EN

volná místa

právě jste zde: volná místa > technik ict wifi

Technik ICT – Wi-Fi a uživatelská podpora

Náplň práce
  • Instalace technologií Wi-Fi i souvisejících kabelových rozvodů
  • Konfigurace koncových zařízení (PC/NB)
  • Odborná telefonická / e-mailová podpora uživatelů
  • Pracoviště v Praze, instalace střední Čechy (Kladno a okolí)

Obecné požadavky
  • Dobrá orientace v oblasti informačních technologií (především Wi-Fi)
  • Samostatnost, zodpovědnost a tvořivý přístup k řešení problémů
  • Schopnost týmové práce a komunikace
  • Vysoké pracovní nasazení, schopnost práce pod časovým tlakem
  • Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání
  • Znalost angličtiny na úrovni bezproblémové práce s dokumentací
  • Řidičský průkaz sk. B

Odborné požadavky
  • Znalost technologií Wi-Fi (2,4 a 5GHz) i kabelážních systémů
  • Znalost administrace klientských systémů Windows, e-mailových klientů
  • Znalost bezpečnostních aplikací Symantec, AVG, Avast, …
  • Vítány jsou znalosti: síťových protokolů TCI/IP, administrace Linux, …