CS | ENoutsourcingbezpečnostprodej HW a SWintegrace

právě jste zde: služby > prodej HW a SW

Kvalifikovaní pracovníci divize Služby jsou držiteli řady certifikací (např. HP GOLD Preferred Partner, Microsoft Sales Specialist, atp.), na jejichž základě je celá divize a společnost autorizována výrobními a dodavatelskými společnostmi k nadstandardnímu využití jejich technického i marketingového supportu, školení techniků i obchodníků a eventuelní pomoc a podporu ve výběrových řízeních i vlastní realizaci zakázek, především v dodávkách HW a SW. Z nejdůležitějších lze jmenovat například (řazeno po skupinách, abecedně):

  • HW: ACER, APC, APPLE, ASUS, AVAYA, BENQ, BROTHER, CANON, DELL, EIZO, EPSON, E-TEN, FUJITSU SIEMENS, HEWLETT - PACKARD, HITACHI, HTC, HTC/QTEK, HYUNDAI, IBM, KONICA-MINOLTA, KYOCERA, LENOVO, LEXMARK, LG, NEC, NEOVO, NIKON, OKI, OLYMPUS, PANASONIC, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, SYMBOL, TALLY, TOSHIBA, VIEWSONIC, XEROX, ATP.
  • SW: ADOBE, AVG, CA, COREL, ESET, KERIO, MICROSOFT, NOVELL/SUSE, ORACLE, SYMANTEC, ZONER
  • LAN / WLAN: 3COM, ABB, ALLIED TELESYN, AMP, ASUS, AVAYA, BELDEN, BELKIN, CABLETRON, CISCO SYSTEMS, CROSSBEAM SYSTEMS, D-LINK, HP, IMC NETWORKS, INTERLINE, KNURR, KRONE, LINKSYS, LYNX CABLING SYSTEM, MAXRAD, MICROCOM, MICRONET, MIKROTIK, MOELLER, MSI, NANOSTATION, NETGEAR, NORTEL NETWORKS, OPTI, ORINOCO, OVISLINK, PACIFIC WIRELESS, PANDUIT, PLANET, R&M, SCHRACK, SOLARIX, TELEGARTNER, TRITON, TRUST, WELL, ZYXEL
  • KOMPONENTY: A-DATA, AMD, BELKIN, CLUB 3D, COOLERMASTER, CORSAIR, CREATIVE LABS, DICOTA, EUROCASE, FORTRON, GENIUS, GIGABYTE, GIGAMASTER, HAMA, CHIEFTEC, IMATION, INTEL, ITEC, KINGSTON, KME, KOUWELL, LABTEC, LITE-ON, LOGITECH, MATROX, MSI, PINNACLE, PRETEC, PRIMECOOLER, SANDISK, SAPPHIRE, SEAGATE, TEAC, VERBATIM, VIVOTEK, WESTERN DIGITAL, ZALMAN

V případě, kdy je vyžadováno řešení, které vyžaduje nadstandardní nebo nestandardní přístup, disponuje společnost DATOR3 Services vlastním vývojovým oddělením jak v oblasti hardware, tak i v oblasti software. Z oblasti hardware vyvinutého a vyráběného společností DAOR3 Services, lze zmínit:

HW: Scanium – tester metalické a optické kabeláže. Ruční měřící a diagnostický přístroj pro metalické kabely i optická vlákna, tester Scanium, vznikal současně s realizací rozsáhlých sítí LAN/WAN a jako světový unikát byl představen v roce 1993 na veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem. Mimo široké publicity doma i v zahraničí, byla společnost DATOR3 Services za tester Scanium v následujících letech oceněna prestižními cenami Produkt roku a Nejlepší síťový produkt roku. Více na www.scanium.cz.

HW: EMSB – monitoring parametrů kvality prostředí. Bezpečnostní dohledová centrála pro kontrolu parametrů kvality prostředí, určená k monitorování teploty, vlhkosti a dalších parametrů (kouř, proudění vzduchu, přítomnost vody, …), primárně vyvinuta pro sledování prostředí serverových sálů a jejich zabezpečení. Díky parametrům, univerzálnosti (např. i osazení GSM modulem), je možné dohledovou centrálu instalovat na všechna místa, která nelze jednoduchým způsobem vybavit jiným zařízením umožňujícím přenos dat v požadovaných časových intervalech nebo v případech, kdy sledované parametry dosáhnou zvolených mezních hodnot. Více na www.emsb.cz.

© DATOR3 Services, a.s., web: DATOR3, design: Jana Rennerová