CS | EN

volná místa

právě jste zde: volná místa > systémový administrátor

Systémový administrátor (ICT specialista) – servery WINDOWS

Náplň práce
  • Správa systémů a sítí v prostředí Microsoft i Linux/Unix (místní i vzdálená)
  • Odborná telefonická / e-mailová podpora uživatelů.
  • Vedení technické dokumentace zákaznických systémů
  • Návrhy na rozvoj HW/SW spravovaných systémů
  • Podíl na tvorbě technické části nabídek
  • Práce na zajímavých projektech

Obecné požadavky
  • Dobrá orientace v oblasti informačních technologií
  • Samostatnost, zodpovědnost a tvořivý přístup k řešení problémů
  • Schopnost týmové práce a komunikace
  • Vysoké pracovní nasazení, schopnost práce pod časovým tlakem
  • Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání
  • Praxe z heterogenního serverového prostředí výhodou
  • Znalost angličtiny na úrovni bezproblémové práce s dokumentací
  • Řidičský průkaz sk. B

Odborné požadavky
  • Znalost administrace serverového prostředí Windows Server, AD
    nebo
  • Znalost administrace některé ze serverových aplikací Microsoft: Exchange, SQL, ISA, LCS, … (kombinace vítána)
    nebo
  • Znalost administrace Microsoft SBS

  • Znalost administrace klientských systémů Windows a aplikací Office
  • Znalost bezpečnostních aplikací Symantec, příp. CA
  • Znalost aplikací a prostředků pro zálohování
  • Znalost síťových protokolů TCI/IP
  • Vítány jsou znalosti: administrace Linux/Unix, správy síťového HW, …